sardin
12 فروردین 1402 - 16:18

اتفجار مواد محترقه در بدره یک کشته و زخمی بر جای گذاشت

فرمانده انتظامی شهرستان بدره گفت: انفجار مواد محترقه در یکی از نقاط گردشگری شهرستان بدره منجر به فوت یک جوان و زخمی شدن یک نفر دیگر شد.

سرهنگ محمد زمان بیگی فرمانده انتظامی شهرستان بدره ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: انفجار مواد محترقه در یکی از نقاط گردشگری شهرستان منجر به فوت یک جوان و  زخمی شدن یک نفر دیگر شد. 

وی افزود: برابر اعلام مرکز فوریت های پلسی 110 مبنی  بر وقوع یک فقره انفجار مواد محترقه درمنطقه تنگه رازیانه بلافاصله اکیپی از مامورین جهت بررسی موضوع به محل  اعزام شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان بدره اظهار داشت: با  حضور دادستان و فرمانده انتظامی شهرستان  و بررسی های به عمل آمده مشخص شد تعدادی از مسافران نوروزی که به این منتطقه آمدند بر اثر استفاده از مواد محترقه  وانداختن آن داخل آتش باعث انفجار شده که به علت شدت انفجار یک نفر جوان  20 ساله فوت و یک نفر دیگر نیز حدودا 45 ساله از ناحیه اعضای بدن مجروح شد .

سرهنگ بیگی بیان اینکه فرد مصدوم جهت مداوا سریعا به مراکز درمانی اعزام شد ادامه داد: با هماهنگی مرجع قضایی و پیگری پلیس تحقیقات  جهت بررسی موضوع و نیز  تلاش برای دستگیری مسببان احتمالی این حادثه ادامه دارد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1121365