sardin
10 اسفند 1401 - 18:26

۶۲ هزار عدد انواع مواد محترقه در آذربایجان غربی کشف شد

ارومیه- رئیس پلیس امنیت عمومی انتظامی آذربایجان غربی از کشف ۶۲ هزار عدد انواع مواد محترمه در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انتظامی آذربایجان غربی، رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان غربی از کشف ۶۲ هزار عدد انواع مواد محترقه طی عملیات ضربتی پلیس در مسیر بوکان به ارومیه خبر داد.

سرهنگ محمدعلی حقوردیان گفت: در پی کسب خبری مبنی بر تهیه و توزیع مواد محترقه غیرمجاز و خطرناک توسط فردی در سطح شهرستان بوکان و انتقال آن به ارومیه، رسیدگی به موضوع در دستور کار اطلاعاتی مشترک مأموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با اشراف اطلاعاتی خودروی متهم را با هماهنگی مرجع قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مسیر ارومیه - بوکان توقیف کردند و در بازرسی از خودرو ۶۲ هزار و ۸۰ عدد انواع مواد محترقه قاچاق از آن کشف شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی اظهار کرد: در این عملیات متهم دستگیر و خودرو وی نیز توقیف شد و متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی، تحویل مراجع قضائی شد.

سرهنگ حقوردیان از شهروندان درخواست کرد کنترل و مراقبت بیشتری نسبت به جوانان و فرزندان خود داشته باشند تا دچار آسیب و خطرات احتمالی استفاده از مواد محترقه خطرناک نشوند و در صورت داشتن هرگونه اخبار و اطلاعاتی مبنی بر فروش و یا نگهداری مواد محترقه مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ گزارش کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1066809